Strona główna Oferta


TOMASZ "TITUS" PUKACKI w OSK TODCARMamy przyjemność poinformować, iż w naszym Ośrodku Tomasz "Titus" Pukacki odbył kurs prawa jazdy kategorii B. Co więcej, przystępując do egzaminu państwowego zdał go za pierwszym razem (bez żadnego błędu!) i już dziś cieszy się z nowo otrzymanego prawa jazdy.

Dla tych, którzy nie znają Titusa nadmienimy, że jest urodzonym w Poznaniu muzykiem, basistą, autorem tekstów i muzyki. Znany przede wszystkim jako lider grupy metalowej ACID DRINKERS oraz TITUS TOMMY GUNN.

Zespół ACID DRINKERS był nagradzany Fryderykiem w latach 1998, 2000, 2004 i 2009, a także Złotym Bączkiem za rok 1998 oraz 2007 – nagrody II PR TVP w kategorii najlepszego zespołu. Ponadto został uznany przez dziennikarzy oraz czytelników miesięcznika "Tylko Rock" za jeden z pięciu najlepszych polskich zespołów lat 90.

Więcej o Titusie można znaleźć na:
www.acid-drinkers.com oraz www.titus-tommy-gunn.com

Titus TitusKontakt 603 24 23 72. Kontakt todcar@wp.pl
Titus w OSK TODCAR

© OSK TODCAR - wszelkie prawa zastrzeżone
Nauka jazdy, Prawo jazdy, Todcar, todcar.pl, Murowana Goślina, Poznań, Skoki, Wągrowiec, Owińska, Czerwonak, Bolechowo, Biedrusko, Promnice, Koziegłowy, Kat. B, Kategoria B, Szkolenie uzupełniające, Kurs na prawo jazdy, Kurs prawa jazdy, Ośrodek szkolenia kierowców, OSK, Szkolenie kierowców