Strona główna Oferta


Regulamin OSK TODCAR


Warunki przyjęcia na kurs prawa jazdy kat. B

1. Ukończone 17 lat i 9 mc-y.
2. Dokument tożsamości z aktualnym zdjęciem.
3. Posiadanie numeru PKK (Profil Kandydata na Kierowcę).
4. Uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 300 zł.Formy płatności

* gotówka - płatność w biurze OSK, na zajęciach teoretycznych lub u instruktora prowadzącego zajęcia praktyczne
* przelew - PKO BP 85 1020 4027 0000 1102 1551 0897Zajęcia teoretyczne

Terminy zajęć teoretycznych są ustalane indywidualnie z grupą kursantów podczas spotkania organizacyjnego.

Istnieje możliwość odbycia zajęć teoretycznych w formie e-learningu.Zajęcia praktyczne - jazdy

Szkolenie praktyczne można rozpocząć po zakończeniu szkolenia teoretycznego. Jazdy prowadzimy w godzinach od 6 do 24 - siedem dni w tygodniu. Terminy i miejsce rozpoczęcia/zakończenia jazd ustalane są indywidualnie z Kursantem.

Szkolenie planujemy tak, aby każdy Kursant możliwie w jak najkrótszym czasie ukończył kurs - w związku z tym prosimy o regularne dokonywanie płatności i umawianie na bieżąco kolejnych terminów jazd ze swoim instruktorem. OSK TODCAR zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć - w takim wypadku ustala z Kursantem najbliższy wolny termin w celu ich odrobienia.Gdzie jeździmy

Nie mieszkasz w Murowanej Goślinie? Masz problem z dojazdem? Nic nie szkodzi! Nasi instruktorzy przyjadą po Ciebie! Odbieramy Kursantów z: Murowanej Gośliny, Długiej Gośliny, Bolechowa, Promnic, Biedruska, Owińsk, Koziegłów, Czerwonaka, Skoków i okolicy.
Jazdy odbywają się w POZNANIU trasami egzaminacyjnymi, tak by nasi kursanci byli w 100% przygotowani na wszelkie "niespodzianki" :)


Kontakt 603 24 23 72. Kontakt todcar@wp.pl
Titus w OSK TODCAR

© OSK TODCAR - wszelkie prawa zastrzeżone
Nauka jazdy, Prawo jazdy, Todcar, todcar.pl, Murowana Goślina, Poznań, Skoki, Wągrowiec, Owińska, Czerwonak, Bolechowo, Biedrusko, Promnice, Koziegłowy, Kat. B, Kategoria B, Szkolenie uzupełniające, Kurs na prawo jazdy, Kurs prawa jazdy, Ośrodek szkolenia kierowców, OSK, Szkolenie kierowców